Vartojimo paskola

Reikia daug pinigų ir ant ilgesnio laiko? Didelės sumos ir ant ilgo laiko yra išduodamos bendrovėse, kurios siūlo vartojimo paskolą.

Paskolos įmonėPaskolos sumaSumaAmžiausKomisijos %LaikotarpisDarbo laikas
4.4 FINBEE atsauksmes

FINBEE INFO

30 min
10000 300 - 10000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

6,41

12 - 60 mėnesių
Pr.–Pn.: 08:00-20:00
Št.: 10:00-16:00
Sk.: 10:00-16:00
4.2 BOBUTES PASKOLA atsauksmes

BOBUTES PASKOLA INFO

15 min
5000 50 - 5000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

55

3 - 48 mėnesių
Pr.–Pn.: 07:00-21:00
Št.: 09:00-19:00
Sk.: 09:00-19:00
3.5 MOKILIZINGAS atsauksmes

MOKILIZINGAS INFO

30 min
15000 50 - 15000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

2

3 - 60 mėnesių
Pr.–Pn.: 08:00-19:00
Št.: Uždaryta
Sk.: Uždaryta

Vartojimo paskola – didžausia kreditas ilgesnį laiką

Vartojimo paskola yra taikoma, jei Jums reikalinga didelė pinigų suma, kad gelėtumėte įsigyti sau svarbų dalyką, galėtumėte keliauti arba kitam tikslui, tada yra galimybė paimti kredito. Tai yra naudinga kreditas, nes paskola duodama ant ilgesnio laiko tąrpo, mokestis išdėstytas kas mėnesį. Aišku, kad pinigus galima dėti į kojinę, bet tai reikės ilgai laukti, tada ir pasiūlymas nebebus toks naudingas, tikslas, kurį norite realizuoti, todėl vartojimo paskola yra patogus ir greitas būdas, kur gauti didesnę pinigų sumą tuojau. Jei ęsate atidžiai apsvarstę reikalingą sumą, ir žinote, kad galėsite atiduoti paimtą paskolą, tada kitas žingsnis yra, susirasti vartojimo paskolos skolintoją. Svarbu apsvarstyti daugelį bankų ir paskolų bendrovių, kurios siūlo vartojimo paskolą, taip sulyginat, Jūs surasite sau naudingiausią, kuris tinka tiktai Jums.

Jei Jūs rūpestingai pradėsite duomietis apie vartojimo paskolos paėmimą, tada būsite nustębintas, kad šis pasiūlymas yra gana didelis, todėl kiekvienas klientas gali surasti geriausią variantą. Viena patraukli galimybė yra, paskola internetu. Ką tai reiškia? Tai reiškia, ka nebūtinai reikia eiti į pasirinktą paskolos bendrovę, nes yra galimybė pareikšti pąraišką vartojimo paskolai internetu, prie savo kompiuterio, o ne praleisti veltui laiką vaikštant į bendroves, sėdint ir laukiant eilėje. Pąvyzdžiui – skolintojas Bigbank siūlo vartojimo paskolą be užstato jei turite 20 mętų ąmžiaus, suma yra nuo 200 net iki 7000 euro ant išsimokėjimo laiko nuo 6 iki 60 mėnesių (ęsančiame Bigbanke atidavimo laikas yra net iki 120 mėnesių).

Bet sumos ir atidavimo laiko sąlygos keičiasi, jeigu paskola yra nuo Jūsu pajamų, hipotekos užstato ar nuo garantąvimo. Taip pat Credit24 paskolos suma yra išduodama jeigu jau ęsate 18 mętų, paskola yra nuo 50 iki 1500 euro su atidavimo laiku nuo 14 dienų iki 24 mėnesių. Vartojimo paskola internetu yra labai lengavai ir patogiai užsąkoma, jei Jūs turite internetinį ryšį. Jei norite kreiptis dėl paskolos internete, tada reikia registruotis ir nusiūsti pareiškimą paskolai. Jūs galite pats pasirinkti reikalingą sumą ir atidavimo laiką. Po to, darbuotojas iš konkrečios bendrovės susisieks su Jumis, kad patikslintu paskolos sumą ir išaiškintu ar greitieji kreditai internetu Jums yra priskirta.

Po sekmingos registrącijos, pąvyzdžiui – jei būsite pasirinkę Credit24, tada turėsite įskaityti į Credit24 banko sąskaitą registrącijos mokestį, 1 centą nuo savo banko sąskaitos, kad skolintojas tikrai žinotų Jūsų banko sąskaitą į kurią pęrvesti paskolos sumą. Po to, netrukus sulauksite pinigus savo banko sąskaitoje. Žinoma, prieš paskolos prąšymą, svarbu atydžiai pęrskaityti sutarčio sąlygas. Sugrąžinti pinigus sutarties laike yra labai svarbu. Jums visa informącija būs prieinama elektroniniu paštu, paskolos grąžinimo grąfikas, taip pat ir Jūsu profilyje, kurį sukūrėte paraiškos metu. Jeigu Jūs, dėl netikėtu priežaščių negalite laiku atiduoti paskolą, galite kreiptis dėl paskolos grąžinimo prailginti laiką, už šią galimybę reikės mokėti konkręčią sumą. Būkite atsakingi!

Kaip suteikiamas vartojimo kreditas internetu, kreditai be užstato

Vartojimo kreditai yra kredito tipas, leidžiantis įsigyti reikalingą daiktą ar pasinaudoti paslauga, piniginėje neturint reikalingos pinigų sumos. Nuo greitųjų kreditų vartojimo kreditas skiriasi tuo, kad pastarajam taikoma mažesnė palūkanų norma, didesnės paskolos sumos ir ilgesni grąžinimo terminai. Dažniausiai paskolos suteikiamas be užstato, bet tai, kokios bus sąlygos, bankas nustato kiekvienam klientui individualiai, remdamasis Jūsų mėnesinėmis pajamomis ir jų pastovumu. Jau buvo minėta, kad vartojimo kredito grąžinimo terminas yra ilgesnis nei greitųjų kreditų. Tai gali siekti net 120 mėnesių.

Šis vartojimo kredito grąžinimo terminas priklauso nuo to, kiek didelė yra Jūsų kreditas suma ir kiek Jūsų pajamos leidžia įmokėti kas mėnesį, kad kreditas būtų grąžintas. Tačiau, kaip jau žinote, kuo ilgesnis kredito grąžinimo terminas, tuo mažesnė mėnesinė įmokos suma, tuo ir išsiskiria kreditai internetu. Jei nusprendei imti kreditą, tai turi žinoti, kokie dokumentai reikalingi kreditui gauti: pasas, kredito paraiška ir dokumentai, įrodantys, kad gaunate nuolatines pajamas, pavyzdžiui, atlyginimo pažyma iš darbovietės arba kito banko patvirtintas 3 ar 6 mėnesių sąskaitos išrašas.

Žinoma, kad gauti vartojimo kreditą, kiekvieno banko prašomi dokumentai gali būti kiek skirtingi, todėl svarbu prieš paduodant paraišką kreditui, laiku išsiaiškinti, kokie dokumentai reikalingi ir laiku juos paruošti. Reiktų žinoti, kad kredito davėjai gali paskirti įforminimo mokestį, todėl reiktų prieš tai išsiaiškinti kiek didelis yra šis mokestis. Kreditai taiko individualią procentų normą. Procentų normos nustatymo kriterijai yra įvairūs. Atsižvelgiama į Jūsų pajamas, jų pastovumą ir dydį, kad būtų galima kreditą grąžinti (kai bankas peržiūri Jūsų pateiktus dokumentus apie Jūsų mėnesines pajamas).

Taip pat bankas atsižvelgs į Jūsų buvusią ar jau esamą kreditų istoriją, jei tokia yra ir, jeigu yra, tai galimas dalykas, kad bankui bus reikalingi dokumentai, jei prieš tai kreditas imtas kitame banke. Bus patikrinta, kaip laiku grąžinote buvusius kreditus. Ko geresnė kredito istorija, tuo naudingesnės sąlygos sekantiems kreditams. Negatyvi kredito istorija gali būti viena iš priežasčių, kodėl kreditas nepaskiriamas. Jei Jūs jau bendradarbiaujate su pasirinktu banku, kuriame esate pasirinkę gauti vartojimo kreditai, tuomet tai pozityviai įtakos ir Jūsų procentų normą. Bankas padės pasirinkti Jums naudingiausią kredito grąžinimo grafiką, kad paskolos neapsunkintų Jūsų kasdienybės. Jie yra du: pastovus mokėjimo grafikas ir linijinis mokėjimo grafikas.

Pirmasis metodas siūlo tai, kad visu kredito grąžinimo termino laiku mokėjimai bus vienodi. Taikant antrą metodą, grąžinimo termino laikotarpyje sumokėsite mažesnę procentų sumą. Pradžioje mokėjimo suma bus didesnė, bet paskui reiks mokėti mažiau. Tačiau bankas paaiškins, kuris metodas yra tinkamiausias atsižvelgiant į Jūsų pajamas. Prieš pateikdami paraišką kreditui, apsvarstykite galimybes jį grąžinti, apskaičiuokite savo pajamas ir kitas išlaidas, kad liktų pinigų, kuriais padengsite vartojimo kreditą.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Vartojimo paskola
Reitingas: 5 nuo 5
Balsai: 1