Greitoji paskola bedarbiams

Ši svetainė padės pasirinkti geriausius ir greičiausius kreditus internetu. Čia aptariami greitieji kreditai neturintiems nuolatinio darbo.

Paskolos įmonėPaskolos sumaSumaAmžiausKomisijos %LaikotarpisDarbo laikas
3.5 FINBEE atsauksmes

FINBEE INFO

30 min
10000 300 - 10000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

6,41 %

360 - 1000 dienų
Pr.–Pn.: 08:00-20:00
Št.: 10:00-16:00
Sk.: 10:00-16:00
5 BOBUTES PASKOLA atsauksmes

BOBUTES PASKOLA INFO

15 min
5000 50 - 5000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

55 %

90 - 730 dienų
Pr.–Pn.: 07:00-21:00
Št.: 09:00-19:00
Sk.: 09:00-19:00

Kur imti paskolą, jeigu negaunu nuolatinių pajamų, neturiu darbo?

Šiuo metu nė vienas mūsų negali būti tikras, kad dabartinė darbo vieta bus stabili, ilgalaikė ir neliksite be darbo. Nedarbas kiekvieną iš mūsų gali užklupti visiškai nelauktai. Greitąjį kreditą internetu galima gauti ir neturint pastovios darbo vietos bei negaunant nuolatinių pajamų. Norint paduoti paraišką greitajam kreditui nereikia pateikti dokumentų ar nurodyti informacijos apie darbovietę, bet pageidautina gauti nuolatines pajamas. Tai, kad pinigų ėmėjas neturi pastovios darbo vietos ar visai neturi darbo, nereiškia, kad jis yra likęs visiškai be pajamų ir negalės grąžinti paskolos. Žmogus, pasiskolinęs greitąjį kreditą internetu, galės jį grąžinti iš įvairių socialinių išmokų, dovanų ar net iš piniginių laimėjimų. Darbo neturėjimas nėra kliūtis. Jei atsiduriate situacijoje, kai liekate be darbo, bet pinigai reikalingi, kad išspręstumėte trumpalaikes finansines problemas, o giminės ir draugai pinigų paskolinti negali, yra dar viena galimybė - paimti greitąjį kreditą internetu, suteikiamą neturintiems nuolatinio darbo. Bendroves, kurios siūlo greitosios paskolos bedarbiams rasite mūsų sąraše "bedarbiams".

Svarbu prisiminti, kad jeigu vis dėlto pakliuvote į situaciją, kai neturite darbo, tai dar nereiškia, kad neturite galimybės pateikti greitojo kredito paraišką. Tačiau reikia prisiminti, kad negalima vėluoti sumokėti kredito įmokas, kaip ir uždelsti įsiskolinimus kitose finansų įstaigose, taip pat pageidautina gauti nuolatines pajamas, užtikrinančias kredito grąžinimą. Prieš išduodamas greitą paskola bedarbiams, davėjas patikrina informaciją, ar asmuo, pateikęs paraišką greitajam kreditui, nėra įtrauktas į skolininkų sąrašą, ar šis asmuo gauna nuolatines pajamas. Spręsdamas, ar paskirti greitąjį kreditą, davėjas atsižvelgia ir į tai, kokia yra dabartinė kredito ėmėjo finansinė situacija - ar jis gauna kokių nors nuolatinių pajamų. Tačiau šios nuolatinės pajamos nebūtinai turi buti darbo užmokestis.

Jeigu gauna tokių nuolatinių pajamų, pavyzdžiui, socialinių išmokų, tai ir nedirbantis kredito ėmėjas turi galimybę grąžinti greitąjį kreditą. Tokios pajamos užtikrins tai, kad greitoji paskola bedarbiams bus grąžinta arba bus pratęstas grąžinimo terminas neatsižvelgiant į darbo pajamas. Greitosios paskolos gali būti išeitis, kai skubiai reikalingi pinigai, ir žmonėms, neturintiems darbo. Bet kuriam kredito ėmėjui prieš skolinantis reikia įvertinti savo galimybes laiku grąžinti kreditą, kad neatsitiktų taip, jog paskola bedarbiams persekios ir tuomet, kai jau turėsite nuolatinį darbą ir pajamas.

Kas yra greitasis kreditas be darbovietės, ar aš galiu gauti greitąją bedarbių paskolą?

Šiais laikais, kada ekonominė situacija yra neprognozuojama, nė vienas negali būti užtikrintas dėl savo darbovietės - daugelis žmonių kurį laiką neturi darbovietės, nes visos vietos jau užimtos. Yra tokia žmonių grupė, kuri neturi pastovios darbovietės, todėl atsiranda poreikis kreditui gauti. Šie žmonės taip pat gali gauti kreditą - kreditą be darbovietės arba bedarbių paskolą. Kreditas be darbovietės yra prieinamas tik tada, jeigu klientas savo gyvenamąją vietą yra deklaravęs Lietuvos Respublikoje. Kredito įmonės paskiria kreditus be darbovietės netgi tiems, kurie niekada nėra buvę oficialūs darbuotojai, taip pat kreditus paskiria bedarbiams, studentams ir pensininkams. Kreditas be darbovietės paskiriamas su grąžinimo terminu iki 90 dienų. Kreditas be darbovietės gaunamas nepaliekant užstato ar laidavimo. Tai bus greitoji paskola už kurią nebus imamas mokestis, tačiau reikia prisiminti, kad tik pirmoji paskola yra nemokama - reikia grąžinti tik tą sumą, kuri buvo paimta - jeigu paėmei 2000 euro su 30 dienų grąžinimo terminu, tai po šių 30 dienų reikės grąžinti tuos pačius 2000 euro ir nereikės mokėti papildomų procentų.

Tai tikrai bus naudinga. Tai yra beprocentinis kreditas, kurį gali gauti turintys pozityvią kredito istoriją Lietuvos gyventojai. Paskolos davėjams nėra svarbu tai, kur kredito ėmėjas dirba, jo darbovietė, bet tai, kiek ir ar pastovios yra mėnesinės pajamos ir ar nėra negatyvi kredito istorija. Svarbu, kad pajamos būtų reguliarios, kad būtų galimybės paskolą grąžinti laiku. Labai svarbu yra išsaugoti pozityvią kredito istoriją, nes "kreditą be darbovietės" gali ir nepriskirti, jeigu konkretus asmuo anksčiau yra pavėluotai mokėjęs įmokas ar negrąžinęs įsiskolinimus. Šiam kreditui gauti, asmuo turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų. Dažniausiai paskolos suma pirmą kartą yra nuo 750 iki 2000 euro. Jeigu nėra galimybės grąžinti kreditą laiku ir reikia pratęsti paskolos grąžinimo terminą, tai galima padaryti. Kreditui be darbovietės pateikti paraišką galima internetu neišeinant iš namų. Lengvai ir greitai. Prieš imdamas paskolą, įvertink savo galimybes pinigus grąžinti, kad netektų atiduoti savo turtą...