Greitieji kreditai nuo 18 metų amžiaus

Tu ką tik sulaukei pilnametystės ir reikalingi pinigai kokiam svarbiam tikslui, bet šiuo metu tokios sumos piniginėje nėra? Jei nėra galimybės gauti šią pinigų sumą kitur, tai pasinaudok viena iš kreditų bendrovių internetu, kurių pasiūlyme yra greitieji kreditai nuo 18 metų amžiaus ir kurios be keblumų suteikia paskolą greitajam kreditui nuo aštuoniolikos metų.

Paskolos įmonėPaskolos sumaSumaAmžiausKomisijos %LaikotarpisDarbo laikas
4.2 FINBEE atsauksmes

FINBEE INFO

30 min
10000 300 - 10000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

6,41 %

12 - 60 mėnesių
Pr.–Pn.: 08:00-20:00
Št.: 10:00-16:00
Sk.: 10:00-16:00
4.6 BOBUTES PASKOLA atsauksmes

BOBUTES PASKOLA INFO

15 min
5000 50 - 5000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

55 %

3 - 48 mėnesių
Pr.–Pn.: 07:00-21:00
Št.: 09:00-19:00
Sk.: 09:00-19:00
3.7 MOKILIZINGAS atsauksmes

MOKILIZINGAS INFO

30 min
15000 50 - 15000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

2 %

3 - 60 mėnesių
Pr.–Pn.: 08:00-19:00
Št.: Uždaryta
Sk.: Uždaryta
Lietuvoje yra nedaug tokių bendrovių, kurios suteikia kreditą jau nuo 18 metų. Trys populiariausios yra SMSCredit. Visų bendrovių greitųjų kreditų nuo 18 metų sąlygos skiriasi nedaug, bet pagrindinis skirtumas yra tas, kad kiekviena iš jų nurodo skirtingą maksimalią paskolos sumą ir grąžinimo terminą. Norint sužinoti, kurią iš šių trijų bendrovių pasirinkti, reikia atidžiai peržiūrėti pasiūlymus. Pradžiai pačiam reikia žinoti kokią sumą ir kuriam laikui gali realiai pasiskolinti, nepamirštant savo galimybių nurodyto termino metu sumokėti kreditą. Svarbu yra greitąjį kreditą sumokėti laiku, kad paskui nekiltų nereikalingų problemų su kredito bendrove. Reikia žinoti dar ir tai, kad jeigu esi doras ir matai, kad vis tik nėra galimybės sumokėti paimto greitojo kredito nustatytu laiku, tai sąžiningai galima pasinaudot galimybe, kurią siūlo greitųjų kreditų bendrovės - greitojo kredito nuo aštuoniolikos metų termino pratęsimas. Viena iš populiariausių greitųjų kreditų bendrovių yra SMSCredit, kuri siūlo galimybę gauti greitąjį kreditą nuo aštuoniolikos metų. Draugiškos sąlygos - pirma paskola yra nemokamai, tai reiškia, kad reikia grąžinti tiek litų, kiek pasiskolinai. Vivus taip pat siūlo greituosius kreditus nuo 18 metų. SMSCredit siūlomo pirmojo greitojo kredito maksimali paskolos suma yra iki 750 euro.

Esate 18 metų amžiaus ir Jums reikia pinigų?

Credit24 siūlo greitieji kreditai nuo 18 metų net iki 3000 euro, o suma, jei ji yra didelė, padalinama į išmokas per keletą mėnesių. Visiems greitiesiems kreditams bendra yra tai, kad tai galima atlikti namuose, prie savo kompiuterio. Būtent. Nereikia niekur eiti su popierių ir dokumentų krūvom ir nereikia laukti eilėse. Todėl sąvoka greitos paskolos nuo 18 metų jau pasako, kad jis yra greitas. Žadama tik 15 minučių laikotarpiu klientui į sąskaitą pervesti paskolos sumą. Tačiau vis dėlto kaip užsiregistruoti gauti greitąjį kreditą? Pagrindinės sąlygos yra paprastos - reikia turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, telefono numerį ir elektroninį paštą, o visų svarbiausia, turi būti ne jaunesnis. Tada reikia registruotis greitajam kreditui gauti kurioje nors iš kreditų bendrovių, kurios siūlo greitąjį kreditą nuo 18 metų. Registracija yra nesudėtinga. Paraiškos anketoje tereikia nurodyti būtiną informaciją. Taip pat po registracijos suteikiama galimybė kreditą užsisakyt SMS žinute ar paskambinus atitinkamai kredito bendrovei. Tačiau tai nuspręsi pats registracijos metu, kaip tau bus patogiau. Paskui reikia žengti kitą žingsnį - kredito bendrovei iš savo sąskaitos pervesti 1 centą, kad paskolos davėjas žinotų, į kurią sąskaitą pervesti prašomą pinigų sumą. Jeigu viskas atlikta tinkamai, tuomet greitieji kreditai nuo 18 metų tau bus paskirtas. Todėl greitu laiku į tavo mobilųjį telefoną bus išsiųsta patvirtinimo SMS žinutė, žinoma, priklausomai nuo pasirinkto paskolos davėjo, ši informacija gali būti išsiųsta ir į elektroninį paštą. Bet šią informaciją sužinosi registracijos metu, jei tik atidžiai skaitysi sąlygas. Tai iš tiesų paprasta, tik pačiam reikia suprasti, ką darai, nes paimtą pinigų sumą reiks grąžinti, todėl atidžiai įvertink, ar Tau būtinas greitasis kreditas. Ir jeigu tikrai supranti, kad sugebėsi priimti šiuos greito kredito įsipareigojimus ir paskolą grąžinti, tuomet greitos paskolos gali būti gelbėtojas situacijose, kai pinigai reikalingi tuoj pat.

Vērtējums: 3,25 no 5
Balsis: 4

Greitieji kreditai nuo 18 metų amžiaus
Reitingas: 3.25 nuo 5
Balsai: 4