Greitieji kreditai

Reikia pinigų? Padės nemokami greitieji kreditai internetu be užstato, kuriuos siūlo įvairios kompanijos. Pinigus gausi jau per 15 minučių. Kur gali rasti geriausią greitąjį kreditą? Palyginkite geriausių Lietuvos kreditorių pasiūlymus žemiau pateiktoje lentelėje ir perskaitykite mūsų patarimus!

Paskolos įmonėPaskolos sumaSumaAmžiausKomisijos %LaikotarpisDarbo laikas
4.9 FINBEE atsauksmes

FINBEE INFO

30 min
10000 300 - 10000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

6,41 %

360 - 1000 dienų
Pr.–Pn.: 08:00-20:00
Št.: 10:00-16:00
Sk.: 10:00-16:00
4.3 BOBUTES PASKOLA atsauksmes

BOBUTES PASKOLA INFO

15 min
5000 50 - 5000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

55 %

90 - 730 dienų
Pr.–Pn.: 07:00-21:00
Št.: 09:00-19:00
Sk.: 09:00-19:00
4.7 MOKILIZINGAS atsauksmes

MOKILIZINGAS INFO

15000 50 - 15000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

2 %

90 - 1000 dienų
Pr.–Pn.: 08:00-19:00
Št.: Uždaryta
Sk.: Uždaryta

Ar nemokami greitieji kreditai internetu gali padėti?

Apie tai, ar greitieji kreditai internetu gali padėti, reikės nuspręsti pačiam. Šiandien retai kuris nesistengia sutaupyti pinigų, parduotuvėje pasirinkdamas akcijos prekių už palankią kainą. Kitiems tai tarsi gyvenimo būdas. Lyginti įvairius kuponų portalus yra jų kasdienybė. Galimybės neribotos ir kiekvienas žmogus turi pasirinkti – įsigyti prekę dabar ar, jeigu kišenė tuščia, laukti iki atlyginimo. Tačiau yra dar vienas variantas – tai greitieji kreditai, kuriems pateikti paraišką ir gauti tereikia vos 15 minučių. Būna įvairių aplinkybių, todėl patiriant finansinių sunkumų, prioritetai keičiasi.

Kokios palankiausios paskolos internetu bus gruodį? Šis klausimas labai aktualus, tačiau žodis "palankiausios" šiuo atveju nėra tinkamas, nes visoms tokio pobūdžio paslaugoms bus taikomi komisiniai, žinoma, jei tai nebus toks atvejis, kai, pavyzdžiui, vyksta akcija – pirmasis kreditas internetu be procentų. Nors tokios paslaugos yra greitas ir lengvas finansinių bėdų sprendimas, į tai reikėtų atsižvelgti rimtai, pasveriant visus "už" ir "prieš". Jeigu sukate galvą, kur pasiskolinti pinigų, kad galėtumėte išgyventi iki atlyginimo dienos, apsvarstykite, ar tikrai Jūsų atlyginimo užteks pasirinktai paskolai padengti. Nuoširdžiai patariame planuoti savo biudžetą, kad išlaidos neviršytų pajamų.

Jei planuojate sumokėti kitų kreditų komisinius, patariame įvertinti galimybę nenaudoti greitųjų kreditų, nes prieš užsikraunant šią naštą, pirmiausia reiktų padengti buvusias skolas. Sprendimas galėtų būti pasiskolinti pinigų iš giminių, draugų ar darbovietės. Apsvarstykite ir papildomo darbo, kuris galėtų padėti padidinti pajamas, galimybę. Pasirinkimas – Jūsų rankose. Ką gi siūlo greitųjų kreditų, teikiamų internetu, kompanijos? Vienos siūlys didesnę nemokamų kreditų sumą, kitos – didesnę maksimalią kreditų sumą, o trečios – mažesnę kreditų procentų normą, Topgreitaskreditas.lt palyginimo lentelė visa tai padalinta.

Nemokamai siūlomos paskolos gali būti imamos ilgesnį laiką, pasirenkant kitą tokią paslaugą teikiančią kompaniją, tačiau reikia save drausminti. Didžioji dalis neišduoda trumpalaikių kreditų nuo 18 metų, taip pat bus sunku gauti paskolą esant negatyviai kreditų istorijai ar neturint darbo vietos. Visiems linkime nesusidurti su tokiu finansinių bėdų sprendimu ir sutvarkyti savo biudžetą pačių rankomis, kad toks reiškinys, kaip greitųjų kreditų paslaugos, Jus aplenktų. Yra įvairių metodų, kaip įveikti finansinius sunkumus, todėl pirmiausia reiktų ieškoti kitų sprendimų, kurie atneš Jums pinigų, o ne griebtis lengviausio varianto.

Kreditų formos, jų paaiškinimas ir paskirstymas:


  • Visi greitieji kreditai internetu – gaunami neišeinant iš namų, naudojantis kompiuteriu ir internetu;
  • Pirmoji nemokama paskola – pirmą kartą suteikiama nemokamai: kiek imama, tiek grąžinama;
  • Greitosios paskolos be užstato ir laidavimo – gaunamos tik pateikiant pasą ir dokumentus, atskleidžiančius esamą finansinę padėtį;
  • Trumpalaikės paskolos nuo 18 ar 19 metų – jaunuoliams, kurių materialinė padėtis yra gana stabili;
  • Paskola esant negatyviai kreditų istorijai ar neturint darbo vietos – daugeliu atvejų nesuteikiama;
  • Ilgalaikiai kreditai – suteikiama didesnė suma ilgesniam laikui, pavyzdžiui, 10 000 litų 24 mėnesiams;
  • Greitoji paskola už automobilį – gali pasiskolinti pinigų užstatydamas savo automobilį, bet naudotis juo toliau.

Trumpalaikis skolinimasis iš ne bankinių kreditorių yra rimtas sprendimas

Jeigu Jums neišvengiamai būtinos šios paslaugos, naudokitės jomis labai atsakingai! Tokia galimybė ir pasiūlymas pasiskolinti bus visada, todėl nereikėtų to traktuoti kaip priverstinio varianto – kiekvienas pasirenka savo kelią. Mes siūlome pasirinkti teisingiausią! Apie tai, kodėl nemokami greitieji kreditai internetu yra rimtas sprendimas, reikėtų pagalvoti pačiam, nes tokios finansinės paslaugos užkrauna atsakomybę, kurią turi kiekvienas suprasti. Būna atvejų, kai žmogus paima paskolą tam, kad, pavyzdžiui, padengtų kitus įsiskolinimus. Tokiu atveju padėtis dar labiau pablogėja. Jeigu žmogus paskolos neįstengia grąžinti, reikia pamąstyti apie kitą būdą, kaip uždirbti pinigų, o ne grimzti į dar gilesnį liūną.

Greitieji kreditai internetu nėra joks nemokamas medus, kuriuo galima gardžiuotis kada tik panorėjai. Todėl nereikia pasiduoti pagundai, jei siūloma skolintis neatsižvelgiant į aplinkybes, atsirandančias, jei pasiskolinama norint išspręsti ilgalaikes problemas. Yra įvairių būdų, kuriais kreditoriai vilioja klientus. Visi jie siekia gauti naudos – tą reikia suprasti. Kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo parašą sutartyje, kuria viskas aiškiai numatoma. Jeigu vis dėlto nusprendėte pasiskolinti ir nemokama paskola, iškilus nenumatytoms aplinkybėms, gruodįyra būtina yra būtina – pasirinkite palankiausią.

Atsakingo kreditavimo praktika jau kurį laiką yra ir Lietuvoje

Tam, kad formuotų sąmoningiausią paskolų kultūrą Lietuvoje, ne bankiniai kreditoriai nutarė keisti savo bendravimo įpročius ir nenaudoti reklamai teiginių, kuriuose aptinkamos tokios frazės: greitieji kreditai be darbo vietos (bedarbiams), be pastovių pajamų, kitoms paskoloms padengti, esant negatyviai kreditų istorijai. Tokie apribojimai leis išvengti klaidingo įspūdžio apie lengvai gaunamus kreditus, kurių grąžinti nereikia arba jų grąžinimo laikas gali užsitęsti. Ši žinia tikrai gera, nes iki šiol teko girdėti apie daugelį neatsakingų paskolos gavėjų, kurie sukuria neteisingą nuomonę apie greituosius kreditus Lietuvoje. Reikia pridurti, kad nauji reikalavimai susiję su visais ne bankiniais kreditoriais ir jų partneriais reklamos srityje

Paskolų palyginimas padeda pasirinkti geriausią sprendimą

Šiuo atveju padeda lyginamoji lentelė, kurios tikslas – parodyti visus kompanijų pasiūlymus vienoje vietoje. Kaip matome, galimybių labai daug, todėl ši sritis yra sparčiai išplėtota ir greitųjų kreditų tema dar ilgą laiką bus aktuali. Nors ir esame girdėję daug ir įvairių pasakojimų apie paskolų negatyvią įtaką žmonių gyvenimui, vis dėlto kiekvienas yra pats savo laimės kalvis, todėl priešiškai nusiteikti kreditorių atžvilgiu nereikėtų. Kiekviena kompanija, kuri siūlo greituosius kreditus internetu nemokamai, yra suinteresuota, kad Jūs laiku grąžintumėte, pavyzdžiui, gruodįpaimtą paskolą. Būkite protingi ir atsakingi už savo pasirinkimą, neleiskite sau paskęsti skolų jūroje!


Vērtējums: 4,50 no 5
Balsis: 2

Greitieji kreditai
Reitingas: 4.5 nuo 5
Balsai: 2