Trumpalaikės paskolos

Ar norite pasiskolinti ant trupo laiko? Greitas trumpalaikis kreditas būs puikus paskolinimo būdas. Ateik ir pasirink geriausią!

Paskolos įmonėPaskolos sumaSumaAmžiausKomisijos %LaikotarpisDarbo laikas
4 FINBEE atsauksmes

FINBEE INFO

30 min
10000 300 - 10000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

6,99

1 - 60 mėnesių
Pr.–Pn.: 08:00-20:00
Št.: 10:00-16:00
Sk.: 10:00-16:00
3.5 BOBUTES PASKOLA atsauksmes

BOBUTES PASKOLA INFO

15 min
5000 50 - 5000 € PARAIŠKA
18 - 65 metų

55

3 - 48 mėnesių
Pr.–Pn.: 07:00-21:00
Št.: 09:00-19:00
Sk.: 09:00-19:00

Kur galima pasiskolinti pinigų neilgam laikui, kas yra trumpalaikės paskolos?

Trumpalaikės paskolos yra greitieji kreditai, kuriuos galite pareikšti per savo kompiuteri. Tai yra puikus būdas, kai neatidėliotinai reikia pinigų, ką nors greitai įsigyti. Tai yra nedidelis pinigų kiekis ant neilgo laikotarpio. Trumpalaikė paskola taikoma, jeigu iki dąrbo atlyginimo yra palikusios tiktai kęlios dienos, bet pinigai reikalingi jau dabar, jeigu ankščiau neplanąvote įsigyti reikalingus pirkinius, pąvyzdžui – tam pirkinui dabar yra didelė nolaida. Trumpalaikis kreditas duoda daug naudos, čia ir yra ta priežastis, dėl kurios trumpalaikiai kreditai yra tokie populiąrūs skolinimosi būdai.

Tai yra patogu, greita ir paprasta. Trumpalaikiai kreditai yra greiti – greitajo kredito prąšymą galite nusiųsti skolintojui bet kurio dienos metu, tačiau prašymas bus svarstomas tiktai įmonės dąrbo laike. Bet jeigu Jūs savo paraišką nusiųsite įmonės dąrbo laike, tada Jūsų prąšymas greitajam kreditui bus nagrinėjamas nedelsiant. Jei paraišką pateiksite įmonės dąrbo metu, tada ir pinigus į savo sąskaitą galėsite sulaukti jau per 15 minučių. Trumpalaikės paskolos yra patogios – klientas turi turėti savo banko sąskaitą, mobilųjį telefoną ir internetą. Patogiai veikia regitrąciją skolintojo interneto tinklavietėje, vadovaujasi instrukcijomis ir suima savo paskolą. Trumpalaikės paskolos yra visuomeninės – užsisakykite greitajį kreditą internete, per telefoną, SMS žinute arba skąmbinkite.

Kiti skolintojai, kad suimtumėte greitajį kreditą, siųlo kreiptis į Lietuvos pąštą, Maxima XX ar XXX ir visose dideliuose prekybos centruose Lietuvoje. Trumpalaikės paskolos dokumentai – nėra reikalaujami jokie dokumentai, jokio užstato, nereikia kad būtų užtikrintas. Svarbiausia yra patęnkinti skolintojo sąlygas, turėti atitinkamą ąmžių, negąlite turėti kitus uždelstus paskolų mokešsčius, ar kitų skolų. Greitoji paskola – dažniausiai yra išduodama iki 30 dienų. Taip pat yra ir skolintojų kurie siųlo greitają paskolą iki 24 mėnesių. Visi siųlo mokomai pratęsti atidavimo laikotarpį, bet tik tuo atveju, jeigu klientas susidūrė su netikėtu pinigų sunkumu. Trumpalaikiai kreditai yra su atsakomybe – skolinkis atsakingai, įvęrtink savo galimybęs atiduoti laiku greitajį kreditą. Nesiskolink, jeigu reikia padenkti kitas paskolas, nesiskolink, jeigu nežinai kokia yra Tavo finansinė padėtis. Nesiskolink, jeigu nežinai kaip atiduosi greitajį kreditą.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Trumpalaikės paskolos
Reitingas: 5 nuo 5
Balsai: 1